Kontakta oss

Vi arbetar hårt för att vara den bästa platsen att blogga på och Nouw är idag Nordens största bloggportal.

På Nouw förekommer sk intressebaserad annonsering. Learn more or change settings »


about cookies
När du mailar ditt ärende till oss, glöm inte att skriva:
- Vilken blogg det gäller
- Gäller det ett speciellt inlägg, länka till inlägget
- Förklara ditt ärende utförligt
- Om det gäller mobil, dator eller app

Om du följer punkterna ovan kommer vi att kunna hjälpa dig snabbare :)

E-post:info@nouw.com
Nouw: Nouw

Tänk på att Nouw enbart skickar e-post från nouw.com-adresser (ex: info@nouw.com). Är du osäker på om personen som kontaktat dig arbetar för Nouw? Eposta oss gärna på info@nouw.com

Local Offices

Göteborg

Nouw Media AB
Box 53110
S-40015 Göteborg (HQ)
Sweden

Stockholm

Nouw Media AB
C/O No18
Birger Jarlsgatan 18
114 34 Stockholm
Sweden

Helsingfors

Nouw Media AB
Spaces Postitalo
Mannerheiminaukio 1
Helsingfors, 00100
Finland

Oslo

Nouw Media AB
Spaces Kvadraturen
Tollbugata 8 A and B
0152 Oslo
Norway

Warzawa

Nouw Media AB
Zebra Tower
Mokotowska 1
00-640 Warzawa
Poland

Sweden, Sales

Advertising
sales@nouw.com
Josefin Larsen
Campaign Manager
josefin@nouw.com
Amelia Olsson
Profile Manager
amelia.olsson@nouw.com
Isabelle Danielsson
Profile Manager International
isabelle.danielsson@nouw.com
Nicolina Bryme
Sales
nicolina.bryme@nouw.com
Ida Eriksson
Sales
ida.eriksson@nouw.com

Sweden, Staff

Magnus Karlsson
CEO
magnus@nouw.com
Kenneth Jacobsen
Chief of Product
kenneth@nouw.com
George Josefsson
CTO
george@nouw.com

Denmark

Jennifer Geertsen
Sales
jennifer@nouw.com

Finland

Aada Vedenoja
Campaign Manager
aada.vedenoja@nouw.com

Norway

Line Leknesund
Sales
line.leknesund@nouw.com

Support

Support
info@nouw.com

Grafiskt material

Nouw logo
Logotyp
transparent vit, SVG
transparent vit, PNG
 
Nouw logo
Logotyp
transparent svart, SVG
transparent svart, PNG
 
Nouw logo
Symbol
transparent vit, SVG
 
Nouw logo
Symbol
transparent svart, SVG
 
Nouw logo
Logotyp
PNG